Centrum Rozwoju Młodego Sportowca świadoma droga do profesjonalnego sportu

W dzisiejszych czasach sport stał się integralną częścią życia wielu rodzin, a wspieranie rozwoju młodego sportowca to wyjątkowe wyzwanie. Dlatego już niebawem z radością  zaprezentujemy  Wam „Centrum Rozwoju Młodego Sportowca” – innowacyjne narzędzie, w którym Wy rodzice będziecie mogli uzyskać cenne porady od ekspertów z różnych dziedzin związanych ze sportem. 

Sportowa podróż młodego talentu to nie tylko trud i wysiłek dziecka, ale również wyzwanie dla rodziców. Dlatego zaprezentujemy z dumą niezwykłe miejsce, które powstało z inicjatywy rodziców, dla rodziców. Będzie to społeczność, w której rodziny dzielą się swoimi doświadczeniami, polecają ekspertów i wspólnie wspierają swoje dzieci w pasji do sportu.

Sportowy Rodzic

Bartłomiej Jóskowski

Sportowy Rodzic - twórca projektu

"fart to coś co przytrafia się, kiedy przygotowanie spotyka się z okazją" 
- to motto było takim pierwszym impulsem wskazującym nam, że cała praca którą wykonujemy warta będzie tyle, na ile będziemy potrafili wykorzystać ją w sytuacji, w której uśmiechnie się do nas szczęście. Właśnie dlatego od kilku lat wspieram swojego syna w pogoni za jego marzeniami.
Dzisiaj krok po kroku chcę pokazać Tobie, jak pracujemy na nasz sukces - w materiałach video przedstawię Ci mnóstwo praktycznych i (kluczowych) wskazówek dzięki którym łatwiej znajdziesz odpowiedź „jak być sportowym rodzicem”, a zarówno Twoje dziecko jak i Ty, będziecie w pełni cieszyć się wspólną sportowa pasją.

Prawo Sportowe

Dariusz Laszczyk

Prawnik Sportowy - współtwórca

Jestem prawnikiem, radcą prawnym z ponad 10 letnim doświadczeniem. Reprezentuje Klientów z całego kraju jako pełnomocnik przed sądami: cywilnymi, gospodarczymi, Sądem Najwyższym oraz przed sportowymi sądami arbitrażowymi, w tym przed Piłkarskim Sądem Polubownym PZPN i Trybunałem Arbitrażowym Do Spraw Sportu przy PKOL.
Autor artykułów z prawa sportowego i wykładowca.

Prywatnie przedsiębiorca, prowadzę również działalność charytatywną. Pasjonuje się tematyką rozwoju osobistego. Reprezentuję zwodników, kluby piłkarskie, trenerów oraz agentów piłkarskich w sporach sportowych. Jestem autorem bloga o tematyce prawa sportowego.

Trener Mentalny

Hubert Trocikowski

Trener Mentalny - współtwórca

Jestem trenerem mentalnym, magistrem wychowania fizycznego oraz trenerem piłkarskim z licencją UEFA B. Piłka nożna to moja pasja i zawód od ponad 26 lat, zaczynając od gry w młodzieżowych drużynach, aż po 3 i 2 ligę seniorską. Moje doświadczenie jako zawodnika, a później trenera w Szkole Mistrzostwa Sportowego we Włocławku, nauczyło mnie nie tylko taktyki na boisku, ale przede wszystkim zrozumienia i rozwiązywania problemów, z jakimi zmagają się piłkarze - nie tylko tych technicznych, ale i przede wszystkim mentalnych.
Od 2010 roku zajmuję się na treningiem mentalnym, który dla mnie nie oznacza tylko pustych haseł motywacyjnych, ale przekazanie realnych i skutecznych narzędzi, które mają pomóc zawodnikowi wykorzystać w pełni jego sportowy potencjał i spełnić jego największe marzenia. Wierzę, że silny umysł to podstawa sukcesu każdego sportowca, dlatego moim celem jest wyposażenie zawodników w skuteczne metody radzenia sobie z presją, stresem, koncentracją, wytrwałością i wieloma innymi elementami, które mają wpływ na finalny sportowy sukces.
Dzięki wiedzy i doświadczeniu piłkarskiemu, trenerskiemu oraz mentalnemu pomagam zawodnikom w rozwiązywaniu sytuacji boiskowych, które łączą w sobie zarówno wyzwania piłkarskie jak i mentalne (np. stres przed podejmowaniem próby dryblingu).
Pracuję na co dzień  indywidualnie z wieloma młodymi talentami z najlepszych polskich akademii piłkarskich oraz akademii zespołów występujących we włoskiej Serie A. Uważam, że każdy sportowiec, niezależnie od poziomu, może skorzystać na lepszym zrozumieniu i trenowaniu swojego umysłu.

Centrum Rozwoju Młodego Sportowca - tworzone przez rodziców, dla rodziców

to miejsce, gdzie pasja do sportu łączy się z wiedzą ekspertów, tworząc niepowtarzalną przestrzeń dla rodziców, którzy pragną pomóc swoim dzieciom w osiągnięciu najwyższych celów sportowych. "Centrum Rozwoju Młodego Sportowca" powstaje z myślą o zapewnieniu rodzicom kompleksowego wsparcia i niezbędnych informacji potrzebnych do skutecznego wspierania rozwoju ich dzieci w dziedzinie sportu.
Dołącz do naszej społeczności i razem budujmy przyszłość młodych talentów sportowych! Z nami każdy krok na sportowej trasie Twojego dziecka może być pewniejszy i bardziej udany!

Eksperci Sportowego Rodzica

zarejestruj się / zaloguj się aby poznać nasz zespół

Doradca ds. Sportu

Prawnik Sportowy

Psycholog Sportowy

Dietetyk Sportowy

Fizjoterapeuta / Osteopata

Trener Mentalny

Trener / Piłka Nożna i Futsal

Trener UEFA / Trener Analityk

Ubezpieczenia Sportowe

Fozjoterapeuta / Masażysta

Trener / Nauczyciel WF

Sportowi Rodzice