Eksperci Sportowego Rodzica

Fizjoterapeuta

Paweł Szeklicki

Fizjoterapeuta / Masażysta

Specyfikacja mojej pracy głównie dotyczyła sportowców  jaki i doraźnej praktyki gabinetowej min. w bólach przewlekłych. Indywidualny fundament pracy opieram na empatii i zrozumieniu mechanizmów opierających się na  psycho – somatyce.
Procesy leczenia i edukowania pacjenta  kształtuję według idei holistycznego postrzegania ciała człowieka.
Moje motto: „ Manus sapiens potens est „ (Ręka myśląca ma wielką moc)
Uczestniczę w wielu kierunkowych szkoleniach – warsztatów dotyczących  terapii powięziowych:
Integracji Strukturalnej,   metody Fascial Manipulation L. Stecco – level I i II, a także manipulacji wisceralnych Szkoła Terapii Wisceralnej i Interaktywnych Manualnych Metod Leczenia itd.
Z racji tradycji rodzinnych, własnego powołania, a przede wszystkim  pasji od 15 lat spełniam się jako nauczyciel – instruktor w zakresie edukowania na płaszczyźnie terapii tkanek miękkich – powięziowych.

e-mail: pawel.szeklicki@gmail.com / kom: +48 793 763 383 / strona: www.

 

Integracja Ciała Paweł Szeklicki

Prelegent wykładów na konferencjach:

  • IV Sympozjum Profesjonalnego Masażu zorganizowane przez Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Słupsku, na których wygłosił referat oraz prowadził warsztaty pt. Masaż lodem, jako element krioterapii.
  • I Konferencja „Masaż w Praktyce” zorganizowana przez Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na której wygłosił referat pt. Terapia Punktów Spustowych – podstawowe narzędzie w terapii.
  • Kongres Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji – VI Konferencja „Spotkanie z Masażem”  Łódź 2017 – warsztaty pt. Masaż Tkanek Głębokich jako forma strukturalnej pracy z ciałem.
  • Zastosowanie terapii tkanek miękkich oraz terapii wisceralnej w ujęciu układu krążeniowo – oddechowego – Konferencja Tkanki miękkie w praktyce terapeutycznej Poznań.
  • Współzałożyciel – opiekun Gdańskiej Grupy Fizjoterapii i Masażu – cykliczne spotkania warsztatowe.

Członek klubu „ Ludzie Masażu” 126/KLM/P/2017

Dołącz do nas

Pokażę Ci krok po kroku jak pracujemy na nasz sukces – opowiem Ci historię, jak z podwórka na wsi w 3 lata doszliśmy do grania na boiskach ekstraklasy i co ważne, w wieku zaledwie 15 lat, zaloguj się do serwisu i zyskaj pełny dostęp do materiałów w których przedstawię Ci mnóstwo praktycznych i kluczowych wskazówek, dzięki którym łatwiej znajdziesz odpowiedź „Jak być Sportowym Rodzicem” a zarówno Twoje dziecko jak i Ty, będziecie w pełni cieszyć się wspólną sportową pasją.

Rejestracja >>