Eksperci Sportowego Rodzica

Analityk Radomiaka Radom

Maciej Dzaszkiewicz

Trener UEFA / Trener Analityk

Całe życie związany z piłką nożną, przez większość z Klubem Radomiak Radom – jako junior, senior (2 drużyna), trener grup młodzieżowych, trener 2 zespołu, asystent i trener analityk pierwszej drużyny. Mam za sobą współpracę z Trenerami: Jacek Magnuszewski – 3 liga, Verner Liczka (2 liga), Robert Podoliński (2 liga), Jerzy Cyrak (2 liga), Dariusz Banasik (2 i 1 liga, Ekstraklasa), Mariusz Lewandowski, Constantin Galca i dziś Trener Maciej Kędziorek.
Co ich wszystkich łączy oprócz Radomiaka? T
o że mogłem i mogę nadal się od nich czegoś nauczyć, czegoś innego, nowego.
Od spojrzenia na piłkę, przez funkcjonowanie jako człowiek i Trener. My Trenerzy podobnie jak zawodnicy, musimy się ciągle uczyć, ewoluować, ciągle zmieniać.
To jest właśnie to „coś” co mnie napędza i daję energię do pracy nad sobą i pracy z młodymi piłkarzami.

e-mail: uzupełnić / kom: +48 605 398 608 / strona: www. uzupełnić

 

Piłka nożna to sport‚ w który gra się umysłem. – Johan Cruyff

 

Dołącz do nas

Pokażę Ci krok po kroku jak pracujemy na nasz sukces – opowiem Ci historię, jak z podwórka na wsi w 3 lata doszliśmy do grania na boiskach ekstraklasy i co ważne, w wieku zaledwie 15 lat, zaloguj się do serwisu i zyskaj pełny dostęp do materiałów w których przedstawię Ci mnóstwo praktycznych i kluczowych wskazówek, dzięki którym łatwiej znajdziesz odpowiedź „Jak być Sportowym Rodzicem” a zarówno Twoje dziecko jak i Ty, będziecie w pełni cieszyć się wspólną sportową pasją.

Rejestracja >>