Konferencja szkoleniowa dla rodziców młodych sportowców

Z radością informujemy, że już niedługo odbędzie się kolejne spotkanie cyklu szkoleń dla rodziców, poświęcone wsparciu i zrozumieniu potrzeb naszych utalentowanych młodych sportowców. Chociaż szczegóły dotyczące terminu i pełnego zakresu szkolenia są obecnie w trakcie opracowywania, pragniemy podzielić się z Państwem pewnymi istotnymi informacjami.

Bądź na bieżąco!

Chcemy, abyście mieli dostęp do najnowszych informacji na temat konferencji. Zapiszcie się do naszego newslettera, a jako pierwsi dowiecie się o programie, prelegentach i możliwości rejestracji. Kliknij [tutaj] aby się zapisać.

W trakcie tej konferencji będziemy omawiać kluczowe kwestie dotyczące wsparcia dla rodziców młodych sportowców, oferując praktyczne wskazówki i strategie, które pomogą w rozwijaniu potencjału naszych dzieci zarówno na polu sportowym, jak i poza nim.

Prosimy o śledzenie naszych mediów społecznościowych oraz strony internetowej, gdzie wkrótce udostępnimy pełen program, szczegóły dotyczące rejestracji oraz informacje dotyczące prelegentów.

Czekamy na to wyjątkowe spotkanie, podczas którego wspólnie poszerzymy naszą wiedzę i zrozumienie, aby lepiej wspierać naszych młodych sportowców w ich pasji i rozwoju.

Z wyrazami szacunku,

Zespół Sportowego Rodzica

Jeśli i Ty wierzysz, że cel to nic innego jak marzenie z terminem realizacji
– dołącz do nas !!