Eksperci Sportowego Rodzica

Joanna Cyraniak Ubezpieczenia Sportowe

Joanna Cyraniak

Sportowa Mama / Agent Ubezpieczeniowy

Jestem Sportową Mamą trzech córek. Dwóch grających w piłkę nożną na poziomie Ekstraligi Kobiet, Kadry Polski i Kadry Województwa Wielkopolskiego. W indywidualnej rozmowie chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami, i tym jakim wsparciem dla dziecka i rodzica może być dobrze dobrana ochrona ubezpieczeniowa, a jakie konsekwencje rodzi jej brak. 

Specjalizuję się w doborze indywidualnych i kompleksowych programów ubezpieczeniowych, przy aktywnym udziale Klienta.  Life Protection Advisor Specjalist / Dobieram Idealne Ubezpieczenia

e-mail: Joanna.cyraniak@unum.pl / kom: +48 795 035 505 / strona: www.unum.pl

 

Wyprawka Sportowego Rodzica / chronię, bo kocham

 

Dołącz do nas

Pokażę Ci krok po kroku jak pracujemy na nasz sukces – opowiem Ci historię, jak z podwórka na wsi w 3 lata doszliśmy do grania na boiskach ekstraklasy i co ważne, w wieku zaledwie 15 lat, zaloguj się do serwisu i zyskaj pełny dostęp do materiałów w których przedstawię Ci mnóstwo praktycznych i kluczowych wskazówek, dzięki którym łatwiej znajdziesz odpowiedź „Jak być Sportowym Rodzicem” a zarówno Twoje dziecko jak i Ty, będziecie w pełni cieszyć się wspólną sportową pasją.

Rejestracja >>